Нестача номерів

При використанні динамічного коллтрекінгу, окремий номер з пулу номерів присвоюється кожному унікальному відвідувачеві, котрий переходить на сайт з каналу, що відстежується. Це означає, що кількість номерів повинна бути не менше ніж кількость користувачів, які одночасно перебувають на сайті.

У разі зростання трафіку на сайті, доданих раніше номерів в пулі для динамічного коллтрекінгу може не вистачати. Це означає, що кільком відвідувачам може відображатися один і той же номер одночасно, що призведе до збору некоректної статистики.

Щоб уникнути таких випадків, наш сервіс відстежує подібні піки в статистиці вашого сайту і дбайливо відправляє вам сповіщення про нестачу номерів. :)

Що необхідно зробити у разі нестачі номерів?

В першу чергу, необхідно зрозуміти скільки номерів система рекомендує додати.
Для цього перейдіть в розділ "Колтрекінг" та виберіть розділ "Пули номерів".

Стовпець "Номерів в пулі" повідомляє скільки унікальних номерів вже підключено до коллтрекінгу на вашому сайті.У стовпці "Рекомендовано номерів" ви можете побачити скільки в загальному номерів потрібно для відстеження дзвінків на основі поточного трафіку на вашому сайті для достовірної статистики. Тобто розрахувати кількість номерів, які ще необхідно підключити, досить легко = "Рекомендовано номерів" - "Номерів в пулі".

Рівень нестачі номерів маркується кольором:
Сірий - означає, що для визначення рекомендованої кількості номерів ще не зібрано достатньо даних;
Зелений - номерів в пулі більше, ніж необхідно. У разі, якщо ви не плануєте додати рекламну активність найближчим часом, кількість номерів можна зменшити;
Синій - номерів в пулі вистачає, ніякі додаткові дії не потрібні;
Жовтий - номерів для підміни вистачає. При зростанні трафіку рекомендуємо підключити додаткові номери;
Помаранчевий - зафіксовані періоди нестачі номерів. Потрібно підключити нові номери для збору вірної статистики;
Червоний - регулярно фіксуються періоди нестачі номерів. Потрібно терміново підключити додаткові номери для збору коректної статистики.

Тепер, коли ми розібралися, скільки номерів нам необхідно додати, слід визначитися де придбати дані номери.

Перший варіант - це замовити номери безпосередньо у вашого оператора. Ми працюємо з sip-номерами двома способами: "по реєстрації" та "по транку (sip url)". Щоб підключити номера по реєстрації потрібно отримати у оператора:

  • сіп-логін номера;
  • сіп-пароль номера;
  • сервер оператора для авторизації номера та порт.

Для підключення номера по сіп-транку, оператор встановлює маршрутизацію вхідних дзвінків на сервер Ringostat.

Другий варіант - замовити номери у Ringostat. Ми надаємо номери більшості країн і регіонів. Більш докладно про ціну і формати номерів ви можете дізнатися за посиланням.

Для замовлення номерів у Ringostat вам необхідно написати нам в чат або на пошту support@ringostat.com, і ми оперативно допоможемо вам додати номери в проект.

Была ли статья полезной?
0 0 0